Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Centrolewica

Stronnictwo Demokratyczne

Łazarski

Kongres Budownictwa

Osiedle Pod kurantami

http://www.pfozian.pl/

Stowarzyszenie Damy Radę

Stowarzyszenie Obywatelskich Inicjatyw

Banery bottom


Polish Businesswomen Congress - 1 i 2.06.2017 r.
Data dodania: 2017-07-08 19:57:18

VII edycja największego w Polsce kongresu kobiet biznesu – Polish Businesswomen Congress - 1 i 2.06.2017 r. Hasło siódmej edycji kongresu - Transformacja, nowe podejście do biznesu. Otwarcia Kongresu dokonała jego organizatorka Elżbieta Jeznach, redaktor naczelny magazynu „Businesswoman&life”. Warto przypomnieć, że magazyn „Businesswoman & life” z sukcesem ukazuje się od 6 lat na polskim rynku wydawniczym. Wydawcą czasopisma jest Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, organizator ogólnopolskich eventów dla kobiet biznesu: Polish Businesswomen Congress, Polish Businesswomen Awards oraz gal charytatywnych na rzecz Fundacji ” Akogo?”, Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Magazyn „Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń . Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Czytelniczkami i autorkami magazynu Businesswoman & Life są kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w korporacjach oraz wspierających je placówkach naukowych. Podczas kongresu odbyły się power speeche inspirujących prelegentów: Jacka Walkiewicza, Beaty Kapcewicz, Anny Wawrzyniak, profesora Zbigniewa Lwa – Starowicza, Jagi Hupało, profesora Rafała Ohme oraz wielu innych osobowości. Kongres skupił ponad 1000 osób i stał się okazją do nawiązania cennych kontaktów. Atrakcją były także piękne pokazy mody a w części wystawienniczej targi z produktami premium adresowanymi do kobiet biznesu. Kongres w pełni zrealizował swoje cele i założenia, którymi były takie zadania jak: •Przedstawienie i inspiracja do podejmowania najważniejszychzadaństojącychprzedwspółczesnymiszefamiianalizakobiecegostyluzarządzaniajakoinnowacyjnegomodeluprzywództwa. •Przekazaniepraktycznejwiedzyidoświadczeniabezpośredniooduznanychosobowości,międzynarodowychmówców,którzymajązasobąlatatreningów,przeprowadzonychcoachingówiwystąpieńpublicznych. •PodkreśleniewysokiegopoziomuprzedsiębiorczościPoleknatleUniiEuropejskiejiichrolinarzeczwzrostugospodarczegoizatrudnienia.Przykładypolskichbusinesswomanitychzzagranicy. •Budowaniesiecikontaktówisystemuwzajemnegowsparcianapłaszczyźniebiznesowej. •Promowaniekoncepcjiwork-lifebalance,czylilepszegozrównoważeniażyciarodzinnego,zawodowegoorazczasuwolnego. •Budowaniekooperacjipomiędzypolskimi,aświatowymirynkamiiwyznaczanieścieżeknowychmożliwościinwestycyjnychdlakobietwróżnychsektorachgospodarki. Szczególnie ciepło został przyjęty występ uznanych tenorów operowych TRE VOCI na otwarcie i zakończenie Kongresu.


VII edycja największego w Polsce kongresu kobiet biznesu - Polish Businesswomen Congress - 1 i 2.06.2017 r.
Hasło siódmej edycji kongresu - Transformacja, nowe podejście do biznesu.

Otwarcia Kongresu dokonała jego organizatorka Elżbieta Jeznach, redaktor naczelny magazynu „Businesswoman&life".
Warto przypomnieć, że magazyn „Businesswoman & life" z sukcesem ukazuje się od 6 lat na polskim rynku wydawniczym. Wydawcą czasopisma jest Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, organizator ogólnopolskich eventów dla kobiet biznesu: Polish Businesswomen Congress, Polish Businesswomen Awards oraz gal charytatywnych na rzecz Fundacji " Akogo?", Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.
Magazyn „Businesswoman & life" jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń .
Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski.
Czytelniczkami i autorkami magazynu Businesswoman & Life są kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w korporacjach oraz wspierających je placówkach naukowych.

Podczas kongresu odbyły się power speeche inspirujących prelegentów: Jacka Walkiewicza, Beaty Kapcewicz, Anny Wawrzyniak, profesora Zbigniewa Lwa - Starowicza, Jagi Hupało, profesora Rafała Ohme oraz wielu innych osobowości.
Kongres skupił ponad 1000 osób i stał się okazją do nawiązania cennych kontaktów.
Atrakcją były także piękne pokazy mody a w części wystawienniczej targi z produktami premium adresowanymi do kobiet biznesu.
Kongres w pełni zrealizował swoje cele i założenia, którymi były takie zadania jak:

•Przedstawienie i inspiracja do podejmowania najważniejszychzadaństojącychprzedwspółczesnymiszefamiianalizakobiecegostyluzarządzaniajakoinnowacyjnegomodeluprzywództwa.
•Przekazaniepraktycznejwiedzyidoświadczeniabezpośredniooduznanychosobowości,międzynarodowychmówców,którzymajązasobąlatatreningów,przeprowadzonychcoachingówiwystąpieńpublicznych.
•PodkreśleniewysokiegopoziomuprzedsiębiorczościPoleknatleUniiEuropejskiejiichrolinarzeczwzrostugospodarczegoizatrudnienia.Przykładypolskichbusinesswomanitychzzagranicy.
•Budowaniesiecikontaktówisystemuwzajemnegowsparcianapłaszczyźniebiznesowej.
•Promowaniekoncepcjiwork-lifebalance,czylilepszegozrównoważeniażyciarodzinnego,zawodowegoorazczasuwolnego.
•Budowaniekooperacjipomiędzypolskimi,aświatowymirynkamiiwyznaczanieścieżeknowychmożliwościinwestycyjnychdlakobietwróżnychsektorachgospodarki.
Szczególnie ciepło został przyjęty występ uznanych tenorów operowych TRE VOCI na otwarcie i zakończenie Kongresu.